Πρόκειται για μία ακόμη – από τις πολλές – μεγάλες αποστολές, που έχουμε αναλάβει στο συγκεκριμένο αντικείμενο και είναι βέβαιο ότι θα τη φέρουμε σε αίσιο πέρας, δικαιώνοντας με το τελικό αποτέλεσμα των υπηρεσιών μας τη συγκεκριμένη επιλογή από τον νέο πελάτη μας.
Η ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΙ ΑΒΕΤΕ είναι η εταιρεία του ΟΜΙΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ που εξειδικεύεται από το 1982 στις καινοτόμες λύσεις που καλύπτουν την κωδικοποίηση, ετικετάρισμα, δυναμική ζύγιση, αυτόματο έλεγχο συσκευασιών, διαχείριση παραγωγής και ιχνηλασιμότητα, με 30 και πλέον χρόνια επιχειρηματικής δραστηριοποίησης σε Ελλάδα και εξωτερικό.