Η εταιρία μας έχει την τιμή να συμμετέχει ενεργά στην μεγάλη προσπάθεια του ποδοσφαιρικού Ηρακλή με στόχο την επιστροφή στην Σούπερ Λίγκα.
Στη λίστα των χορηγών της ΠΑΕ Ηρακλής, περιλαμβάνεται και η ΕΥΡΩΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΗ.
Στο πλαίσιο της συνεργασίας των δύο πλευρών, η εταιρία μας πραγματοποιηθεί γενικούς καθαρισμούς στις εγκαταστάσεις της Μίκρας, ανά τακτά χρονικά διαστήματα
Χρειαζόμαστε τη συγκατάθεση σας για ορισμένες υπηρεσίες. Για να σας παρέχουμε τη βέλτιστη εμπειρία πλοήγησης, η σελίδα μας χρησιμοποιεί cookies (και άλλες παρόμοιες τεχνολογίες) τα οποία μπορεί να συλλέγουν, επεξεργάζονται και κοινοποιούν προσωπικά δεδομένα. Για περισσότερες πληροφορίες αναφορικά με το πώς χρησιμοποιούμε τα «cookies» και τις επιλογές σας, παρακαλώ πατήστε εδώ.
Απαραίτητα cookies
Πάντα ενεργό
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απολύτως απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της δυνατότητας χρήσης συγκεκριμένης υπηρεσίας που ζητείται ρητά από τον συνδρομητή ή τον χρήστη ή με αποκλειστικό σκοπό τη μετάδοση επικοινωνίας μέσω δικτύου ηλεκτρονικών επικοινωνιών.
Προτιμήσεις
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της αποθήκευσης προτιμήσεων που δεν ζητούνται από τον συνδρομητή ή τον χρήστη.
Στατιστικά cookies
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για στατιστικούς σκοπούς.Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για ανώνυμους στατιστικούς σκοπούς. Χωρίς κλήτευση, η εθελοντική συμμόρφωση εκ μέρους του Παρόχου Υπηρεσιών Διαδικτύου ή πρόσθετες καταγραφές από τρίτο μέρος, οι πληροφορίες που αποθηκεύονται ή ανακτώνται για το σκοπό αυτό από μόνες τους δεν μπορούν συνήθως να χρησιμοποιηθούν για την αναγνώρισή σας.
Cookies για σκοπούς διαφήμισης
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση απαιτείται για τη δημιουργία προφίλ χρηστών, για την αποστολή διαφημίσεων ή για την καταγραφή του χρήστη σε έναν ιστότοπο ή σε διάφορους ιστότοπους για παρόμοιους σκοπούς εμπορικής προώθησης.