Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης τιμήθηκαν η κα. Αμέτογλου Χριστίνα από το τμήμα φορτοεκφορτώσεων και ο κ. Κώτσης Ιωάννης από το τμήμα καθαριότητας. Τυχερή της βραδιάς ήταν η κα. Χουρουζίδου Δέσποινα, η οποία κέρδισε το δώρο της εκδήλωσης, που ήταν ένα διήμερο στο καταπληκτικό ξενοδοχείο «Αγάπη», στο Λουτράκι Αριδαίας.
Χάρη σε εσάς, τους εργαζομένους της εταιρείας μας, η ΕΥΡΩΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΗ συνεχίζει στον δρόμο της ανάπτυξης και όλοι μαζί είμαστε έτοιμοι να κατακτήσουμε ακόμα περισσότερες κορυφές.